درباره بتن شیمی خاتم
چشم انداز و ماموریت

مأموريت شرکت بتن شیمی خاتم به عنوان یکی از تولید کننده گان انواع افزودنی های بتن و فرآورده های مصرفی در ایران ، عبارت‌ است از ارائه خدمات متنوع مورد نياز در صنعت ، اعم از انواع افزودنی های بتن و فرآورده های مصرفی در صنایع مختلف عمرانی ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، سد سازی ، راه سازی و تونل سازی ، مشاوره ، آموزش ، مديريت ، تامين محصولات مورد نیاز صنایع فوق الذکر با تکيه بر تعامل کارا و موثر با کليه ذينفعان شرکت بر اساس استاندارد ASTM و EN می باشد. این شرکت با بکارگیری استانداردهای مدیریت کیفیت (ISO 9001) ، مدیریت زیست محیطی (ISO 14001) ، و ایمنی و بهداشت شغلی(OHSAS 18001) در قالب مدیریت سیستم یکپارچه (IMS) از موسسه گواهی دهنده الاینس آمریکای شمالی می باشد.

چشم انداز

مجموعه ای توسعه یافته با جایگاه برتر و شایسته در کشور و مطرح بین سه برند اول داخلی

بيانيه ی خط مشي كيفيت

بتن شیمی خاتم یکی از تخصصی ترین مجموعه های تولید انواع افزودنی های بتن و فرآورده های مصرفی می باشد.

شرکت بتن شيمی خاتم ، با دارا بودن ظرفیت تولید حدود 20000 تن در سال ، و نیز در اختیار داشتن پرسنل متخصص و حرفه ای در زمینه تولید ، تضمین و کنترل کیفیت ، لجستیک و بازرگانی بعنوان یکی از تخصصی ترین مجموعه های تولید انواع افزودنی های بتن و فرآورده های مصرفی در صنایع مختلف عمرانی ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، سد سازی ، راه سازی و تونل سازی در ایران ، ارتقاء کیفیت را با نگاهی مشتری مدارانه سرلوحه اقدامات خود قرارداده است .

در اين راستا با حفظ تكيه گاه هاي اصلي مجموعه يعني جلب رضايت مشتري ، نيروي انساني خلاق و دلسوز ، دانش و اطلاعات و توانمندي هاي فني در راستاي بهبود مستمر فرآيندها و خدمات ، پويايي در امر تحقيقات ، وارتباط با شركتهاي همکار معتبر سيستم مديريت یکپارچه را بر اساس  استانداردهاي , ISO 14001ISO 18001 ,ISO-9001 طراحي و اجرا نموده است.

و امید آن دارد با ورود گسترده به بازارهای داخلی و خارجی و تعامل هرچه بیشتر با شرکتهای معتبر همکار فعالیتهای خود را در بخش صنعتی ، داخلی و صادراتی بیش از پیش بهبود بخشد.

اين مجموعه در نظر دارد با ارتقاء تشكيلات بازرگاني ، بازاريابي ، مالي ، منابع انسانی ، ارتباط با مشتری و امور کیفی ارائه سرويسهاي مربوطه و بهره گيري از روشهاي مدرن تحقيق و توسعه و بازرگاني ، توانمنديهاي واقعي خود و تمركز تخصصي آنها ، در جهت بهبود كيفيت و تنوع ارائه خدمات و کسب سهم بازار بیشتر برنامه ريزي و اقدام نمايد. در اين راستا موارد زير در سال جاري بعنوان اهداف شركت منظور گرديده است.

  • توسعه بازارهاي هدف با افزايش سـهم حجم بازار داخلي ، خارجی و حضـور فعال در بازارهاي منطقه‌اي (CIS  و حاشیه خلیج فارس) نسبت به سال گذشته.
  • افزايش حاشیه سود.
  • ايجاد ركوردهاي قابل سنجش همراه با نگاهي در جهت بهبود در امر پرسنلي ، محيط كار ، آموزش و بازرگانی.
  • توسعه مديريت منابع انساني بعنوان ارزشمندترين سرمايه شركت از طريق جلب مشاركت و آموزش هاي مستمر.
  • ايجاد ارتباط با مشتريان با هدف بررسي نيازمنديهاي آنها در جهت افزايش رضايتمندي مشتري.

در راستاي نيل به اهداف فوق ، مديريت شركت ضمن تعهد به تأمين منابع لازم جهت دستيابي به اهداف فوق الذكر و بازنگري دوره اي مربوط و در راستاي خط مشي تعريف شده از سرمايه هاي اصلي شركت يعني كاركنان نيز انتظار دارد با ايجاد فضاي همدلي و همكاري و تكيه بر اصول نظم ، اعتقاد به توليد ملي و ارتقاء تخصصي و احترام به مشتري ، مجموعه را در حفظ سيستم مديريت یکپارچه و ارتقاء روز افزون آن ياري رسانند ، در اين جهت تحقق نظام مديريت كيفيت فراگير  (TQM) و ارتقاء هر چه بيشتر سطح تحقيقات و دانش فني هدف اصلي مجموعه  بوده و سعي مي نمايد در جهت تحقق اين نظام ، پرچمدار این صنعت در كشور باشد.

مدیر عامل | بتن شیمی خاتم